آشپزی

طرز تهیه خورش گیلاخه؛ غذای محلی کردستان

خورش گیلاخه، یکی از خورش های محلی استان کردستان است که به دلیل روییدن گیاه گیلاخه در استان کردستان در این منطقه طبخ می گردد. گیلاخه در شهرهای دیگر نام های دیگر دارد.

9 اسفند 1399

طرز تهیه خوراک مرغ وسیرو سبزیجات همراه با نکات اصولی

طرز تهیه خوراک مرغ و سبزیجات رژیمی مجلسی خوشمزه با قارچ، این خوراک خوشمزه را میتوانید همراه با لوبیا چیتی و استفاده از انواع کلم تهیه نمایید .

18 بهمن 1399

گل کلم پلو با سبزیجات

کلم پلو از خوش مزه ترین انواع پلو ها است که می توان آن را در وعده شام و یا ناهار میل کرد

14 آذر 1399

مرگ نیم میلیون نوزاد 1 ماهه در اثر آلودگی هوا در سال 2019

حداقل 6.7 میلیون مرگ در سراسر جهان در سال 2019 به دلیل قرار دریافتِ طولانی مدت در معرض آلودگی هوا رخ داده است.

29 آبان 1399

معرفی چند نمونه از شیک ترین وسایل آشپزخانه مناسب فصل زمستان

اگر دنبال خرید وسایل پخت و پز هستید یا فقط می خواهید هدیه ای برای یک خانوم خانه دار تهیه کنید، مطلب امروز راهنمای خوبی برایتان خواهد بود چرا که می خواهم تعدادی از شیک ترین وسایل آشپزخانه را که مناسب فصل زمستان نیز هستند به شما عزیزان معرفی کنم. ابزارآلاتی...

21 آبان 1399

طرز تهیه انواع دسر ماه رمضان ساده، خوشمزه و انرژی زا

مواد قندی چه به صورت دسر و چه شیرینی پس از باز کردن روزه به سرعت انرژی تحلیل رفته شما در طول روز را باز می گرداند. بنابراین، در ادامه 5 مدل دسر ماه رمضان ساده، خوشمزه و پر انرژی را به شما آموزش خواهیم داد.

2 آبان 1399

آجر ماشینی چیست

آجر انواع مختلفی دارد و هر کدام هم برای مصارفی خاصی در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر فشاری، آجر ماشینی، آجر سفالی، آجر لعاب دار، آجرنسوز، آجر ماسه آهکی و آجر جوش انواع آجر پرکاربرد هستند که هر کدام نیز دارای انواعی هستند و برای ساخت و ساز های...

6 تیر 1399