تعاریف و اصطلاحات

امنیت حساب بایننس با سرور مجازی بایننس

رپرتاژ آگهی - تحریم هایی که بسیاری از صرافی های بین المللی از جمله صرافی بایننس علیه کاربران ایرانی اعمال کرده اند فعالیت ایرانیان را در بایننس دچار مشکل کرده است و چاره ای جز مخفی کردن آی پی ایرانی برای کاربران ایرانی باقی نگذاشته است . ممکن است برای...

26 فروردین 1400

روغن پالم چیست و چه خواصی دارد؟

روغن پالم نوعی روغن گیاهی است که از میوه درخت نخلی به همین نام استخراج می شود. ویتامین ای، کاروتنوئید ها و ترکیبات فنلی موجود در روغن پالم، دارای خواص آنتی اکسیدانی و برای سلامتی مفید هستند.

16 اسفند 1399

تست روانشناسی خجالتی بودن؛ کمرو هستید یا اهل معاشرت؟

تست روانشناسی خجالتی بودن به افرادی که هنوز در تعارض بین معاشرتی بودن یا کمرویی مانده اند و نمی دانند جزو کدام دسته هستند، یاری می نماید تا به شناخت بهتری از خود برسند. آیا می گردد انسان هم خجالتی باشد هم معاشرتی؟ برای جواب دادن به این سوال...

14 اسفند 1399

شخصیت شناسی؛ قدرت مخفی درون شما چیست؟!

این تست روانشناسی به شما کمک می کند که بزرگترین قدرت نهفته در شخصیت خود را کشف کنید و نحوه استفاده کردن این قدرت را هم بفهمید.

26 بهمن 1399

زیباترین اشعار درباره قدم زدن

شعر درباره قدم زدن در ادبیات کهن به معنای گام برداشتن و کوشش کردن برای رسیدن به مقصود بوده اما در شعر معاصر بیشتر دارای مضمون عاشقانه است.

6 بهمن 1399

بورس&zwnjبازی در کانال پرریسک

بورس تهران در ادامه جهت کاهشی روز دوشنبه، دیروز نیز با افت نماگر اصلی خود روبرو شد. به این ترتیب در سرانجام معاملات روز سه شنبه شاخص کل بورس تهران با افت 5528 واحدی (معادل 4/ 0 درصد) به محدوده یک میلیون و 507 هزار واحد رسید.

18 دی 1399

نقد شوندگی سریع در بازار سرمایه چیست؟

در بازار سرمایه نماد هایی وجود دارند که همیشه بیشترین ارزش معاملات روزانه را به خود اختصاص داده اند.

7 دی 1399

واقعیت زندگی چیست؟ (11 باور مفید در پذیرش واقعیت)

پذیرش واقعیت به سلامت روان شما کمک می کند اگر باور داشته باشید که رنج و سختی می تواند به زندگی معنا داده و موجب رشد و خودشکوفایی انسان شود.

27 آذر 1399

نحوه تمیز کردن کتری برقی

کتری های برقی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند زیرا می توانند آب را به میزان قابل توجهی سریعتر از کتری بالای اجاق گاز بجوشانند. علاوه بر این ، استفاده از این وسیله آشپزخانه به جای مایکروویو نیز روش کارآمدتری برای جوشاندن آب شما است.

23 آذر 1399

خانواده ها تسهیلگر ازدواج جوانان باشند و نه سرعت گیر آنان

یک روانشناس درباره چگونگی ترغیب جوانان به برگزاری مراسم های ساده و به دور از تجملات، توضیحاتی داد.

21 آذر 1399

ابلاغ مراتب ثبت ملی 9 اثر طبیعی سمنان

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ابلاغ مراتب ثبت ملی 9 اثر طبیعی سمنان صورت گرفت.

16 آذر 1399

نتایج یک تحقیق؛ عوامل مؤثر بر تصمیم مسافران در رزرو هتل آنلاین

پیشتر در این موردبه تفصیل صحبت کرده و گفته ایم که رزرو آنلاین هتل چه مزایایی دارد. اما سئوالی که همیشه ذهن های بسیاری را در صنعت هتلداری به خود مشغول کردهاین است که مهمان ها در رزرو اینترنتی هتل بیشتر به چه نکاتی توجه می کنند؟ درگوشه ای از دنیا و در آمریکا...

13 آبان 1399

نگرانی پنتاگون از کشیده شدن پای ارتش به ناآرامی پس از انتخابات

مقام های وزارت دفاع آمریکا می گویند، در صورتی که دونالد ترامپ پس از انتخابات دستور استقرار نظامیان در خیابان ها برای سرکوب اعتراضات مردمی را دهد، ژنرال های ارشد استعفا خواهند داد.

11 آبان 1399

ایران درودی: یکی از ثروتمندترین آدم های زمین هستم!

ایران درودی، هنرمند نام آشنا در عرصه نقاشی که به تازگی وارد 84 سالگی شده است، از مردم ایران خواست تا برایش دعا کنند تا بتواند در دوران حیات خود شاهد افتتاح موزه اش باشد.

10 آبان 1399

طبع، خواص، مضرات و مُصلح زردآلو در ویکی خبرنگاران

بهترین نوع زردآلو رسیده، شیرین و با پوست لطیف است که مغز هسته آن نیز شیرین باشد.

9 آبان 1399

آجر ماشینی چیست

آجر انواع مختلفی دارد و هر کدام هم برای مصارفی خاصی در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. آجر فشاری، آجر ماشینی، آجر سفالی، آجر لعاب دار، آجرنسوز، آجر ماسه آهکی و آجر جوش انواع آجر پرکاربرد هستند که هر کدام نیز دارای انواعی هستند و برای ساخت و ساز های...

6 تیر 1399