ظریف به عبدالسلام چه گفت؟، عکس

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه با ابراز تاسف از شرایط سخت ناشی از جنگ تحمیلی و محاصره سخت نزدیک به پنج ساله یمن، انتها کشتار غیر نظامیان و برطرف محاصره از یمن را خواهان شد.

ظریف به عبدالسلام چه گفت؟، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ گردشگر مدرن، محمد عبدالسلام سخنگوی انصارالله یمن که در تهران به سر می برد امروز - شنبه - با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.

وزیر امور خارجه در این دیدار با ابراز تاسف از شرایط سخت ناشی از جنگ تحمیلی و محاصره سخت نزدیک به پنج ساله این کشور خواهان انتها کشتار غیرنظامیان و برطرف محاصره یمن شد.

ظریف با تاکید بر اینکه راهکار سیاسی به عنوان تنها راهکار بحران یمن است، بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از برقراری آتش بس و انجام گفت وگوهای یمنی- یمنی تصریح و مجددا آمادگی ایران برای ارسال یاری های انسانی به مقصد یمن را یادآور شد.

در این دیدار محمدعبدالسلام نیز با قدردانی از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از مردم یمن، گزارشی از آخرین وضعیت یمن و چشم انداز آینده در زمینه حل بحران از طرق سیاسی و همچنین آخرین وضعیت انسانی یمن را برای وزیر امور خارجه تشریح کرد.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ظریف به عبدالسلام چه گفت؟، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ظریف به عبدالسلام چه گفت؟، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید