زرینچه: قهر نکرده بودم و فقط احتیاج به انرژی داشتم، از استیلی خواهش کردم بازیکنان امید ما را بدهد

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، جواد زرینچه، سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از چند ماه احتیاج داشتم انرژی بگیرم و به همین دلیل در تمرینات حاضر نبودم.

زرینچه: قهر نکرده بودم و فقط احتیاج به انرژی داشتم، از استیلی خواهش کردم بازیکنان امید ما را بدهد

جواد زرینچه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گردشگر مدرن، درباره شایعه قهرش از استقلال و غیبتش در تمرینات این تیم گفت: همه چیز تمام شد و دیگر مسئله ای نیست و در حال حاضر خودمان را برای بازی با فجر سپاسی شیراز آماده می کنیم. می دانیم بازی سختی داریم و حساسیت آن را درک می کنیم. ما برای جام حذفی خودمان را صد درصد آماده خواهیم کرد تا نتیجه خوبی کسب کنیم و راهی مرحله بعدی شویم.

وی درباره علت غیبتش در تمرینات استقلال توضیح داد: از روزی که به عنوان سرپرست به استقلال آمدم و در همین چند ماه یک جلسه از تمرینات را از دست ندادم و احتیاج داشتم انرژی دوباره بگیرم. بنابراین بحث قهر در میان نبود و الان هم مسئله ای نیست. می خواهیم کنار یکدیگر استقلال پویایی بسازیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به منتفی شدن حضور گری هوپر در استقلال و ناراحتی طرفداران گفت: شرایطی پیش آمد که حضور این بازیکن منتفی شد. طبق اطلاعی که دارم، باشگاه دنبال جذب مهاجم خارجی است.

زرینچه درباره بحث مصدومیت مهدی قائدی و بازگشت او به تمرینات استقلال گفت: جریان این بود که پنجشنبه بازی جام حذفی را در پیش داشتیم و استراماچونی از ما خواست که بازیکنان تیم امید را داشته باشد. از حمید استیلی (سرمربی تیم امید) خواهش کردم که بازیکنان امید ما را بدهد، چون اگر آنها نباشند تمرینات مان خالی از بازیکن می شد. قائدی قبل از اینکه به اردوی تیم امید برود، کمی مصدومیت داشت و آنجا رعایت وضعیت او را نموده بودند. استیلی گفت به خاطر وضعیت قائدی، در دیدار با شهر خودرو به او بازی نمی دهم و همراه تیم به قطر هم نمی برم تا مسئله ای پیش نیاید و بتواند استقلال را همراهی کند.

وی درباره مصاحبه کاوه ستوده، پزشک تیم فوتبال استقلال که از اظهارات قائدی راجع به مصدومیتش ابراز ناراحتی نموده بود، گفت: ماجرای قائدی همین بوده است و چیز دیگری نبود. استیلی با درخواست ما موافقت کرد و از چهار بازیکن استقلال در تیم امید، سه بازیکن را آزاد کرد. البته استیلی گفت به عارف غلامی احتیاج دارم و به همین دلیل او را در اردوی تیم امید نگه داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زرینچه: قهر نکرده بودم و فقط احتیاج به انرژی داشتم، از استیلی خواهش کردم بازیکنان امید ما را بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرینچه: قهر نکرده بودم و فقط احتیاج به انرژی داشتم، از استیلی خواهش کردم بازیکنان امید ما را بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید