مدافع استقلال اخراج شد ، قلم قرمز ساپینتو روی نام بازیکن حاشیه ساز

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، سیاوش یزدانی مدافع استقلال در این فصل برای دومین بار از سوی ساپینتو کنار گذاشته شد.

مدافع استقلال اخراج شد ، قلم قرمز ساپینتو روی نام بازیکن حاشیه ساز

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن تیم فوتبال استقلال در شرایطی امروز دومین جلسه تمرینی خود بعد از ملاقات برابر سپاهان را پشت سر گذاشت که سیاوش یزدانی، مدافع میانی و کاپیتان این تیم در ملاقات برابر سپاهان، از سوی ریکاردو ساپینتو اجازه تمرین پیدا نکرد!

این اتفاق در شرایطی رخ داد که یزدانی پس از مصدومیت محمدحسین مرادمند به ترکیب اصلی استقلال راه یافته و در کنار سیلوا زوج خط دفاعی استقلال را ساخته بود و حتی مقابل سپاهان در اصفهان به واسطه سابقه بیشترش نسبت به سایر بازیکنان، بازوبند کاپیتانی آبی ها را هم بر بازو بسته بود.

یزدانی که پیش از این و در اوایل نیم فصل نخست هم به علت انتشار یک توییت در خصوص جشن تولد سرمربی استقلال و کنایه هایی که به ساپینتو زده بود از جمع آبی ها کنار گذاشته شده بود، اما در نهایت به تیم برگشته بود، حالا برای دومین بار از سوی این سرمربی از تیم کنار گذاشته شد و باید دید آیا این بار برای همواره از تفکرات ساپینتو خارج خواهد شد و دیگر به تیم باز نمی گردد یا اینکه اوضاع برای او جور دیگری پیش خواهد رفت.

گفته می گردد ساپینتو روز گذشته تصمیمش مبنی بر کنار گذاشتن این بازیکن را گرفته و به اطلاع این بازیکن و باشگاه هم رسانده بود اما سیاوش یزدانی با این استدلال که نمی خواهد از تیم جدا شده یا با بازیکن دیگری معاوضه گردد، امروز قصد داشت در تمرین شرکت کند که این اجازه را پیدا نکرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "مدافع استقلال اخراج شد ، قلم قرمز ساپینتو روی نام بازیکن حاشیه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع استقلال اخراج شد ، قلم قرمز ساپینتو روی نام بازیکن حاشیه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید