لیگ برتر کاراته وان روسیه، گنج زاده چهارمین فینالیست کاراته ایران، حذف اباذری و تلاش عباسعلی برای کسب نشان برنز

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، سجاد گنج زاده در ادامه مسابقات لیگ برتر کاراته وان روسیه با برتری مقابل رقبای خود فینالیست شد.

لیگ برتر کاراته وان روسیه، گنج زاده چهارمین فینالیست کاراته ایران، حذف اباذری و تلاش عباسعلی برای کسب نشان برنز

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، در دومین روز از ششمین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال 2019، امروز(شنبه) با برگزاری رقابت های 5 وزن مردان و زنان پیگیری شد و سجاد گنج زاده نیز مانند سارا بهمنیار، رزیتا علیپورو ذبیح الله پورشیب به دیدار نهایی راه یافت و حمیده عباسعلی با شکست در دیدار نیمه نهایی برای کسب نشان برنز تلاش خواهد کرد.

گنج زاده در رقابت های وزن 84+ کیلوگرم ابتدا در دور نخست مقابل راب تلیمرمانس به رجحان 4 بر 2 رسید و در ادامه با نتیجه یک بر صفر حسین دایخی از الجزایر را شکست داد.

او در دور سوم نیز با نتیجه 4 بر 2 رودیکو روخاس از شیلی را مغلوب کرد و در دیدار نیمه نهایی مقابل مهدی فیلالی از فرانسه به رجحان 2 بر صفر دست یافت تا چهارمین فینالیست کاراته ایران در روسیه لقب گیرد.

گنج زاده برای کسب نشان طلا فردا(یکشنبه) به مصاف گوگیتا آرکانیا خواهد رفت.

در همین وزن صالح اباذری در دور نخست با نتیجه 2 بر یک مقابل دانیل جینسکی از کانادا باخت و با توجه به شکست کاراته کا کانادایی در ادامه رقابت ها از صعود به جدول شانس مجدد بازماند.

در رقابت های وزن 68+ کیلوگرم، حمیده عباسعلی ابتدا در دور نخست با نتیجه 9 بر یک از سد ورا کوالوآ از روسیه گذشت و در ادامه فریدا آلیوآ از آذربایجان را یک بر صفر برد.

او در دور سوم نیز مقابل اوفیله مولولو از بلژیک 5 بر یک به رجحان رسید اما در دیدار نیمه نهایی با شکست یک بر صفر مقابل آیومی یوکوزا از ژاپن از صعود به دیدار نهایی بازماند.

عباسعلی برای کسب نشان برنز فردا به روی تاتامی خواهد رفت.

پیش از این سارا بهمنیار و رزیتا علیپور نیز به دیدار نهایی راه یافته بودند و طراوات خاکسار و بهمن عسگری نیز به دیدار رده بندی رسیده بودند. مجید حسن نیا، امیر مهدی زاده، امیر رضا میرزایی، هامون درفشی پور، سیدعلی کریمی، شیما آل سعدی، مهدی خدابخشی و مهدی قراری زاده، ابوالفضل شهرجردی، متین زارع، نگین باقری و فاطمه صادقی نیز از دور رقابت ها کنار رفته بودند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر کاراته وان روسیه، گنج زاده چهارمین فینالیست کاراته ایران، حذف اباذری و تلاش عباسعلی برای کسب نشان برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کاراته وان روسیه، گنج زاده چهارمین فینالیست کاراته ایران، حذف اباذری و تلاش عباسعلی برای کسب نشان برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید