سردار دهقان از سومین مرکز فضانوردی دنیا بازدید کرد

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، خبرنگاران: وزیر دفاع در جریان سفر سه روزه خود به چین از مرکز فضانوردی چین که سومین مرکز فضانوردی دنیا به شمار می رود و تاکنون ده فضانورد به فضا اعزام نموده است بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت بخش های مختلف این مرکز آشنا شد.

سردار دهقان از سومین مرکز فضانوردی دنیا بازدید کرد

به گزارش گروه دفاعی وبلاگ گردشگر مدرن به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که برای انجام یک دیدار رسمی سه روزه به کشور چین سفر نموده است، در ادامه برنامه های خود، از مرکز فضانوردی چین که سومین مرکز فضانوردی دنیا به شمار می رود و تاکنون ده فضانورد به فضا اعزام نموده است بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت بخش های مختلف این مرکز آشنا شد.

وی همچنین از لشکر 24 نیروی هوایی و تیپ پیاده، تیپ 196 نیروی زمینی ارتش چین بازدید کرد و در جریان فعالیت های آموزشی و عملیاتی آن ها نهاده شد.

همزمان با حضور وزیر دفاع کشورمان در محل این تیپ پیاده واحدهای رزمی آن با انجام مانور و تمرینات نظامی آمادگی های رزمی- عملیاتی خود را به نمایش گذاشتند.

وزیر دفاع کشورمان قرار است فردا و در آخرین روز سفر خود به چین با ارتشبد فان چان گوآنگ، معاون رئیس جمهور و معاون کمیسیون نظامی کشور چین و همچنین آقای یانگ جی چیه دبیر شورای عالی ملی و عضو شورای عالی دولتی چین دیدار و گفت و گو کند.

1

منبع: تسنیم

به "سردار دهقان از سومین مرکز فضانوردی دنیا بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سردار دهقان از سومین مرکز فضانوردی دنیا بازدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید