ساخت پارکی در اوکراین برای یادبود قربانیان هواپیمای اوکراینی

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، مقام های اوکراینی از ساخت یک پارک برای یادبود قربانیان سانحه سقوط هواپیما خبر دادند.

ساخت پارکی در اوکراین برای یادبود قربانیان هواپیمای اوکراینی

ساخت پارکی در اوکراین برای یادبود قربانیان سانحه سقوط هواپیمامقام های اوکراینی از ساخت یک پارک برای یادبود قربانیان سانحه سقوط هواپیما خبر دادند.

سازمان هواپیمایی اوکراین ساخت یک پارک برای یادبود قربانیان هواپیمای مسافربری که یک ماه پیش در ایران سقوط کرد را شروع کردند.

مقام های اوکراینی به مناسبت بزرگداشت کسانی که جان خود را در آسمان ایران از دست دادند مراسمی برگزار کردند در این مراسم از ساخت پارکی به نام جان باختگشان این سانحه هوایی خبر داده شد.

در این مراسم مقام های رسمی اوکراینی و مقام های سفارت کانادا در اوکراین نیز حضور داشتند.

وادیم پریستایکو، وزیرخارجه اوکراین گفت: من می خواهم سر خود را در غم و اندوه خانواده های قربانیان پرواز 752 پایین آورم. این اتفاق هرگز نباید رخ می داد در جهانی که در آن قانون و مقررات با ارزش است چنین اتفاقاتی نباید رخ دهد. ما تمام کوشش خود را برای برقراری عدالت و تحمیل پذیرفتن مسئولیت بر کسانی که مسئول هستند، انجام می دهیم. ما خواستار جبران خسارت این فاجعه خواهیم شد. به طور جدی این موضوع را پیگیری می کنیم.

وی در ادامه گفت: امروز 40 روز از این فاجعه گذشته است ما در اوکراین تصمیم گرفتیم ساخت یک پارک یادبود را شروع کنیم و صمیمانه از همه کسانی که در این لحظه با ما شریکند و ما را در این شرایط سخت حمایت کردند، تشکر می کنیم.

منبع: چمدان

به "ساخت پارکی در اوکراین برای یادبود قربانیان هواپیمای اوکراینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت پارکی در اوکراین برای یادبود قربانیان هواپیمای اوکراینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید