دعوت از 16 تیم خارجی برای حضور در کشتی جام باشگاه های جهان

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های جهان طبق تقویم اتحادیه جهانی در روزهای 26 تا 29 آذرماه به میزبانی بجنورد برگزار می شود. پیکارهایی که با حضور سه تیم ایرانی و سه تیم خارجی در هر دو رشته پیگیری خواهد شد و فدراسیون کشتی در تلاش است تیم های خارجی با کیفیتی را به کشورمان دعوت کند.

دعوت از 16 تیم خارجی برای حضور در کشتی جام باشگاه های جهان

حسن رنگرز سخنگوی فدراسیون کشتی در همین خصوص به وبلاگ گردشگر مدرن گفت: تاکنون برای 16 تیم خارجی دعوت نامه ارسال شده تا بتوانیم تیم های مورد نظر را در موعد مقرر پذیرای این تیمها در رقابتهای جام باشگاه های جهان باشیم.

وی افزود: با توجه به شرایط موجود سعی فدراسیون بر این بود با توجه به مسایل و هزینه های ایاب و ذهاب از کشورهای همجوار دعوت بعمل آورد که این موضوع اجرا شده و منتظر پاسخ و شرایط ورود این تیمها هستیم.

سخنگوی فدراسیون کشتی از برگزاری چندین جلسه هماهنگی با مسئولان استان میزبان اشاره کرد و گفت: تاکنون دو جلسه با استاندار خراسان شمالی برگزار شده و ستاد اجرایی مسابقات نیز هم اکنون در حال انجام تدارکات لازم برای میزبانی است.

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، در کشتی آزاد تیم های بازار بزرگ ایران، اترک خراسان شمالی و دانشگاه آزاد اسلامی مازندران و در کشتی فرنگی تیم های بازار بزرگ ایران، سیناصنعت ایذه و هیات کشتی سیرجان از کشورمان سهمیه حضور در جام باشگاه های جهان را بدست آورده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت از 16 تیم خارجی برای حضور در کشتی جام باشگاه های جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 16 تیم خارجی برای حضور در کشتی جام باشگاه های جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید