خبرنگاران مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، اهواز - خبرنگاران - فرماندار ایذه گفت: عملیات مسدود کردن محورهای اصلی و فرعی شهرستان ایذه که از عصر دوشنبه آغاز شده بود صبح امروز به پایان رسید.

خبرنگاران مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند

حسین لامی زاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ گردشگر مدرن گفت: برنامه ریزی لازم برای حفظ سلامت مردم اجرا شده و جهت منتهی به تمام نقاط گردشگری و تفرجگاه های شهرستان ایذه مسدود شده است.

وی با بیان اینکه در روز 13 فروردین به دلیل اجتماع مردم احتمال شیوع ویروس کرونا بالاست گفت: برای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تردد آنها طرح فاصله گذاری اجتماعی در دست اجرا است و تمام توان برای سلامت مردم ایذه به کار گرفته شده است.

فرماندار ایذه از ممنوعیت تردد خودروها در خیابان های شهر ایذه خبر داد و افزود: خودروهایی که در روز 13 فروردین در خیابان های شهر تردد کنند پنج میلیون ریال جریمه می شوند.

لامی زاده تاکید کرد: اگر شخصی به بیرون از شهر رفته باشد و یا از روستاهای اطراف به درون شهر آمده باشد تا پایان این ممنوعیت حق بازگشت نخواهد داشت.

وی از برخورد با مدیران و کارمندانی که روز 13 فروردین از خانه هایشان خارج می شوند خبر داد و شرح داد: کارمندان روز 13 فروردین باید در خانه بمانند و با کسانی که خلاف این کار را انجام دهند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و مدیرانی که از این دستور سرباز بزنند نیز پس از شناسایی و بررسی تخلفات به دادگستری و شورای بررسی تخلفات اداری معرفی می شوند.

فرماندار ایذه مردم را به ماندن در خانه ها دعوت کرد و گفت: از مردم درخواست می شود با ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال کرونا کمک کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسیرهای ورودی و خروجی ایذه مسدود شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید