174 قانون انتخاباتی منسوخ شدند

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور در مجلس گفت: 241 قانون و 3136 حکم در زمینه انتخابات وجود دارد که با تصمیم امروز اعضای این کمیسیون، 174 قانون و 1597 حکم منسوخ می شود.

174 قانون انتخاباتی منسوخ شدند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ گردشگر مدرن، اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها مجلس شورای اسلامی در گفتگویی در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این نشست فهرستی از قوانین و احکام نامعتبر در حوزه انتخابات استخراج و مشخص شد که 241 قانون و 3136 حکم در این حوزه وجود دارد.

وی با بیان اینکه از تعداد قوانین و احکام انتخاباتی 174 قانون و 1597 حکم باید منسوخ شوند اضافه نمود: این موضوع در کمیسیون تصویب شده و باید در صحن علنی مجلس هم به تصویب اکثریت برسد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها مجلس شرح داد: در نشست عصر امروز این کمیسیون همچنین مقرر شد مواد 1، 3 و 5 طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در کمیسیون امورداخلی کشور و شورا ها بررسی شود.

سلیمی گفت: قرار شد در کمیته ای ویژه طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار بررسی شده و سپس در جلسات آینده کمیسیون بررسی های لازم صورت می گیرد.

وی گفت: هدف از اصلاح این طرح ایجاد 300 هزار شغل پایدار در 10 هزار روستا از طریق شورای عالی اشتغال است.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "174 قانون انتخاباتی منسوخ شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "174 قانون انتخاباتی منسوخ شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید