کاناوارو و مانوئل ژوزه رقبای جدید کی روش

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، خبرنگاران: مدافع پیشین ایتالیا و سرمربی پیشین پرسپولیس به عنوان گزینه های جدید سرمربیگری تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی مطرح شدند.

کاناوارو و مانوئل ژوزه رقبای جدید کی روش

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، پس از اینکه اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) هفته گذشته گوردون ایگه سوند را از سمت سرمربیگری تیم ملی این کشور اخراج کرد، گزینه هایی همچون کارلوس کی روش سرمربی کنونی تیم ملی ایران، استفان کِشی سرمربی فعلی نیجریه، رود کرول سرمربی پیشین تیم باشگاهی اورلاندو پایرتز آفریقای جنوبی، شِیکس ماشابا سرمربی تیم زیر 23 سال آفریقای جنوبی و هرو رنارد، سرمربی پیشین زامبیا به عنوان کاندایداهای مربیگری بافانا بافانا مطرح شدند.

اکنون خبر می رسد که نام فابیو کاناوارو، مدافع پیشین تیم ملی ایتالیا به گزینه های مطرح شده برای راهنمایی تیم ملی آفریقای جنوبی اضافه شده، این در حالی است که دیوید مویس، سرمربی فصل گذشته منچستریونایتد هم از کاندیداتوری سرمربیگری این تیم انصراف داد.

کاناواروی 40 ساله که در قهرمانی آتزوری در جام دنیای 2006 آلمان کاپیتان ایتالیا بود درخواست خود را برای سرمربیگری این تیم به اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی ارسال نموده است. کاناوارو که در سال 2011 با پیراهن الاهلی امارات از دنیای بازیگری خداحافظی کرد سال گذشته کار خود را به عنوان یاری مربی در همین باشگاه اماراتی شروع کرد.

یکی از مسئولان SAFA با اشاره به اینکه تاکنون 20 رزومه از مربیان مختلف دنیا به این اتحادیه ارسال شده است، گفت: پس از اینکه دنی جوردان، رئیس اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی خاتمه همکاری با ایگه سوند را تأیید کرد تاکنون مربیان زیادی برای همکاری ابراز علاقه نموده اند.

در این بین مربیانی که رزومه نه چندان چشمگیری دارند هم علاقمند به مربیگری این تیم هستند که می توان به نام هایی همچون دیک ادووکات، پیم وربیک و جیمی فلوید هاسلباینک اشاره نمود. مربیان با تجربه ای همچون ریمون لوپز کارو، سرمربی فعلی تیم ملی عربستان و مانوئل ژوزه، سرمربی پیشین پرسپولیس ایران و الاهلی مصر هم در این لیست دیده می شوند.

دیوید مویس، سرمربی اخراجی منچستریونایتد هم که در ابتدا علاقمندی خود را برای سرمربیگری بافانا بافانا اعلام نموده بود به وسیله مدیر برنامه اش انصراف خود را گفت.

تونی اصغر، مدیر برنامه های مویس با ارسال ایمیلی به SAFA گفت: به مدت 20 سال است که با دیوید مویس کار می کنم، او علاقمند به مربیگری آفریقای جنوبی بود ولی با توجه به اینکه الا پیشنهاد بهتری دارد متأسفانه نظرش را در این مورد تغییر داد.

بر اساس گزارش های منتشرشده در حالی که همچنان ارسال درخواست ها به اتحادیه فوتبال افریقای جنوبی ادامه دارد گفته می گردد SAFA به دنبال به خدمت دریافت کارلوس کی روش پرتغالی است.

منبع: تسنیم

به "کاناوارو و مانوئل ژوزه رقبای جدید کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاناوارو و مانوئل ژوزه رقبای جدید کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید