فرانسه، اسپانیا را تحقیر کرد ، برزیل در نیمه نهایی جام جهانی زیر 17 سال

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، فرانسه با یک پیروزی پرگل برابر اسپانیا در میان چهار تیم برتر جام جهانی فوتبال زیر 17 سال نهاده شد و برزیل توانست با شکست ایتالیا به نیمه نهایی صعود کند.

فرانسه، اسپانیا را تحقیر کرد ، برزیل در نیمه نهایی جام جهانی زیر 17 سال

به گزارش خبرنگاران، مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال زیر 17 سال برزیل بامداد سه شنبه به خاتمه رسید و چهره دو تیم دیگر راه یافته به نیمه نهایی تعیین شد.

برزیل میزبان برابر ایتالیا نهاده شد و با دو گل حریف اروپایی اش را شکست داد. با وجود اینکه هر دو گل سلسائو در نیمه اول به ثمر رسید ایتالیا نتوانست نتیجه را جبران کند.

پیش از این ملاقات فرانسه مقابل اسپانیا نهاده شد و با یک جشنواره گل راهی نیمه نهایی شد. خروس ها در دقیقه 9 دروازه شان توسط خرمن والرا باز شد اما پیش از خاتمه نیمه نخست توانستند نتیجه را جبران نمایند و با پیروزی 2 بر یک به رختکن بروند . فرانسه در شروع نیمه دوم هم به گل دست یافت و جشنواره گلش شروع شد. در ادامه، سه گل دیگر توسط بازیکنان فرانسوی به ثمر رسید تا اسپانیا به تلخ ترین شکل ممکن از جام جهانی خداحافظی کند.

فرانسه با 17 گل زده و 2 گل خورده در پنج بازی آمار فوق العاده ای را به نام خود ثبت نموده است. اکنون این تیم در نیمه نهایی برزیل میزبان را پیش رو دارد.

برنامه بازی های نیمه نهایی جام جهانی زیر 17 سال:

پنجشنبه: مکزیک - هلند (ساعت 23:00)

آدینه: برزیل - فرانسه (ساعت 02:30)

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرانسه، اسپانیا را تحقیر کرد ، برزیل در نیمه نهایی جام جهانی زیر 17 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرانسه، اسپانیا را تحقیر کرد ، برزیل در نیمه نهایی جام جهانی زیر 17 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید