عکس، اعتراض مردم کره جنوبی به سفر ترامپ به کشورشان

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، همزمان با آغاز سفر رییس جمهور آمریکا به شرق آسیا صدها نفر از مردم کره جنوبی تظاهراتی ضد ترامپ برگزار کردند.

عکس، اعتراض مردم کره جنوبی به سفر ترامپ به کشورشان

به گزارش انتخاب؛ امروز شمار زیادی از مردم کره جنوبی در سئول با برگزاری یک تظاهرات ضد دونالد ترامپ اعتراض خود را به سفر رییس جمهور آمریکا به کشورشان نشان دادند.

دونالد ترامپ در سفری که طولانی ترین سفر خارجی یک رییس جمهور آمریکا به آسیا در ربع قرن گذشته خوانده شده، واشنگتن را به مقصد توکیو ترک کرده و بنا دارد بعد از ژاپن به کره جنوبی، چین، ویتنام و فیلیپین برود.

ترامپ روز سه شنبه وارد کره جنوبی شده و با جائه مون رییس جمهور این کشور دیدار خواهد کرد.

سفر ترامپ به ژاپن و کره جنوبی در حالی آغاز شده که تنش میان واشنگتن و پیونگ یانگ در چند ماه گذشته به اوج خود رسیده و باعث نگرانی بسیاری از رهبران جهان شده که از وقوع یک جنگ اتمی در هراسند.

بر همین اساس، انتظار می رود ترامپ در خلال دیدارش از ژاپن و کره جنوبی، بر حمایت آمریکا از این دو کشور در برابر تهدیدهای کره شمالی، تاکیدی مضاعف کند.

وی در آخرین بخش سفرش به فیلیپین خواهد رفت تا در اجلاس سران گروه آسه آن (انجمن ملل آسیای جنوب شرقی) در شهر مانیل حضور یابد.

آخرین باری که یک رییس جمهور آمریکا سفری طولانی به آسیا داشته، به روزهای پایانی سال 1991 باز می گردد که جرج اچ.دبلیو. بوش به سفری ماراتن مانند در شرق آسیا رفت و هنگامی که در ژاپن بود از فرط خستگی و در خلال یک جشن، از حال رفت.

منبع: انتخاب

به "عکس، اعتراض مردم کره جنوبی به سفر ترامپ به کشورشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس، اعتراض مردم کره جنوبی به سفر ترامپ به کشورشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید