عطایی: لهستان از ابتدا ما را تحت فشار گذاشت، باید از اتفاقات جام جهانی والیبال 2019 درس بگیریم

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: لهستان برای تثبیت صندلی دومی خود باید تیم ملی ایران را شکست می داد و به همین دلیل از ابتدای بازی ما را تحت فشار گذاشت.

عطایی: لهستان از ابتدا ما را تحت فشار گذاشت، باید از اتفاقات جام جهانی والیبال 2019 درس بگیریم

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان در گفت و گو با ، در مورد باخت تیم ملی والیبال کشومان برابر لهستان گفت: امروز بازی بسیار سختی برابر لهستان داشتیم. لهستان برای تثبیت صندلی دومی خود احتیاج داشت که این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد و به همین دلیل از ابتدا تیم ما را تحت فشار گذاشت. لهستان برابر ایران از تمام نفراتش استفاده کرد و جریان بازی را به نفع خودش پیش برد و در سرانجام توانست به پیروزی برسد.

عطایی در ادامه گفت: با توجه به این که در بازی امروز بعضی از نفرات اصلی تیم ملی مانند سعید معروف و امیر غفور استراحت کردند، طبیعی بود که لهستان بتواند این بازی را به نفع خودش تمام کند.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان مطرح نمود: جام جهانی برای ما هشدار بود و باید از اتفاقاتی که در این مسابقات رخ داد درس و یاد بگیریم که چگونه در طول سال و برای مسابقات مختلف از تمام ظرفیت خود استفاده کنیم.

او در سرانجام اضافه کرد: امیدوارم با تدابیری که فدراسیون و کادرفنی تیم ملی اتخاذ می نمایند، تیم ما بتواند در مسابقات انتخابی المپیک عملکرد خوبی داشته باشد تا بتوانیم جواز حضور در این مسابقات را بگیریم زیرا به حضور در المپیک احتیاج داریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "عطایی: لهستان از ابتدا ما را تحت فشار گذاشت، باید از اتفاقات جام جهانی والیبال 2019 درس بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عطایی: لهستان از ابتدا ما را تحت فشار گذاشت، باید از اتفاقات جام جهانی والیبال 2019 درس بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید