روستوف عجیب ترین تیم دنیا و آزمون یک ستاره نوظهور است

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، سایت فوتبال برتر در گزارشی به آنالیز شرایط تیم روستوف حریف روسی آژاکس آمستردام در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا پرداخت.

روستوف عجیب ترین تیم دنیا و آزمون یک ستاره نوظهور است

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، تیم های آژاکس آمستردام و روستوف فردا (سه شنبه) در هلند برگزارکننده بازی رفت مرحله پلی آف لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود و برنده دو بازی رفت و برگشت آنها راهی دور گروهی این رقابت ها می گردد.

سایت فوتبال برتر در آستانه این بازی حساس توسط میکائیل یوخین، کارشناس روسی خود به آنالیز شرایط تیم روستوف پرداخت و تیتر گزارش خود را این گونه انتخاب کرد: هرج ومرج و بازیکنان اندک حریف آژاکس، عجیب و غریب و بی سابقه!

یوخین در این گزارش به نابسامانی کادر فنی تیم روستوف پس از کناره گیری قربان بردیف ترکمنستانی و حضور غیرمستقیم او در دو بازی اخیر این تیم در لیگ برتر روسیه اشاره نمود. وی به سایت هلندی فوتبال برتر گفت: هنوز تردیدهایی درباره نشستن بردیف روی نیمکت روستوفی ها وجود دارد. او در حال کوشش برای افزایش دستمزدهای بازیکنان روستوف است و در دو بازی اخیر تیمش برابر اورال و زنیت سن پترزبورگ با کت و شلوار از صندلی ویژه نظاره گر نمایش شاگردانش بود.

این کارشناس روسی در ادامه گفت: روستوف دارای شرایط عجیب و غریب و بی سابقه ای است. بردیف از سمت سرمربیگری روستوف کناره گیری نموده است، اما همچنان کنار تیمش حضور دارد. او حتی در دو بازی روستوف برابر اورال و زنیت سن پترزبورگ در رختکن این تیم حضور یافت تا مشاوره های خود را ارائه بدهد. باشگاه روستوف پیش از این نام قربان بردیف را به عنوان سرمربی در بازی حذفی برابر آژاکس آمستردام به یوفا ارسال نموده بود.

یوخین که اصالت روسی دارد روستوف را عجیب ترین تیم دنیا به خاطر وابستگی بازیکنانش به سرمربی قلمداد کرد و گفت: هیچ تیمی را در دنیای فوتبال نمی توانید پیدا کنید که تا این اندازه به سرمربی خود وابسته باشد، بردیف یعنی روستوف و این تیم بدون او وجود نخواهد داشت.

کارشناس روسی سایت فوتبال اینترنشنال در پایان این گزارش به ارزیابی ستاره های تیم روستوف پرداخت و درباره سردار آزمون نیز گفت: آزمون یک استعداد فوق العاده و ستاره ای نوظهور است.

منبع: تسنیم

به "روستوف عجیب ترین تیم دنیا و آزمون یک ستاره نوظهور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستوف عجیب ترین تیم دنیا و آزمون یک ستاره نوظهور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید