خبرنگاران اهدای خون سهم یاوران یار مهربان در شکست کرونا است

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل و کارکنان کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه با شعار اهدای خون سهم من از شکست کرونا روز پنجشنبه با حضور در مرکز انتقال خون شهر کرمانشاه به نیازمندان خون اهدا کردند.

خبرنگاران اهدای خون سهم یاوران یار مهربان در شکست کرونا است

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه له وبلاگ گردشگر مدرن گفت: وظیفه خود می دانیم که نه تنها در این شرایط بیماری کرونا، بلکه در هر زمانی نیاز به اهدا خون باشد در این موقعیت حاضر شویم تا شاید بتوانیم یاری رسان دوباره یک زندگی باشیم.

معصومه حسنی خونسار، با بیان اینکه اهدا خون یک وظیفه شرعی و انسانی است، افزود: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برای روزهای در خانه ماندن برنامه های کتابخوانی را در فضای مجازی ادامه می دهیم و همشهریان ما با ضبط ویدیو معرفی کتاب خود در منزل و شرکت در مسابقه کتابخوانی و جشنواره کتابخوانی رضوی و ارسال آن در فضای مجازی و تبلیغاتی اداره کل کتابخانه ها ما را یاری می دهند.

وی گفت: با حضور در سازمان انتقال خون و اهدای خون از مردم شریف استان دعوت می کنیم در این امر حسنه انسان محبت آمیز و خداپسندانه شرکت کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، تلاش کارکنان این سازمان را ستودنی و نقش آنها را حیاط بخش به بیماران و نیازمندان به خون سالم دانست و با اهدا کتاب به این سازمان از زحمات پژمان صالحی فر، مدیرکل انتقال خون استان و همکاران وی قدردانی کرد و از بخش های مختلف و مراحل انجام خونگیری دیدن کردند.

شرایط برای اهدای خون فراهم است

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی و همکاران وی در همراهی با آنان عنوان نمود: تمام وسایل و تجهیزات اهدای خون، محیط و شرایط خون گیری سازمان کاملا استرلیزه، بهداشتی و یکبار مصرف است و هیچ جای نگران ناشی از ترس ابتلا به ویروس کرونا وجود ندارد.

پژمان صالحی فر، با بیان اینکه در چند روز اخیر متاسفانه اهداکنندگان خون در استان کاهش یافته گفت: در این روزها نیاز به خون اصلا کاسته نشده است و جا دارد از نیت خیر مدیرکل و کارکنان اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه تشکر کنیم و محیط مرکز برای اهدای خون کاملا بهداشتی است و همکاران ما تمام وقت برای پذیرش اهدا کنندگان خون آمادگی دارند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اهدای خون سهم یاوران یار مهربان در شکست کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اهدای خون سهم یاوران یار مهربان در شکست کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید