انجام 25 پروژه و طرح با همکاری پالایشگاه گاز ایلام و دانشگاه تهران

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، خبرنگاران/ایلام مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از انعقاد تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی بین پالایشگاه گاز ایلام و پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران اطلاع داد.

انجام 25 پروژه و طرح با همکاری پالایشگاه گاز ایلام و دانشگاه تهران

مهندسشهریار داری پور در گفت و گو با وبلاگ گردشگر مدرن، اظهار کرد: هم اکنون در حوزه پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام 19 پروژه پژوهشی و 6 طرح اینترشیپ جاری و در حال اجرا است که در این بین 2 مورد قرارداد پروژه پژوهشی با عنوان انجام مطالعات امکان سنجی پیاده سازی نظام مدار بسته آب و تدوین و باز مهندسی فرآیندهای منابع انسانی همچنین یک مورد خاتمه نامه دکترا و دو مورد خاتمه نامه کارشناسی ارشد مجموعا به ارزش 2600 میلیون ریال با دانشگاه تهران منعقد شده است.

وی گفت: پالایشگاه گاز ایلام به روی اساتید، متخصصان و پژوهشگران باز است و حوزه پژوهش و فناوری این شرکت همیشه پذیرای ایده های خلاقانه و نوآورانه در حوزه های مختلف می باشد.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از حمایت این شرکت در زمینه تعریف پژوهش های کاربردی اطلاع داد و گفت: حوزه پژوهش و فناوری پالایشگاه گاز ایلام دارای نظامی پویا، هدفمند و منظم است که به دنبال دستیابی به بهترین نتایج پژوهشی بوده و در راستای خودکفایی و رونق فراوری داخلی، استفاده از ظرفیت مجامع علمی و شرکت های دانش بنیان، بخش خصوصی و متخصصان داخلی، امری لازم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انجام 25 پروژه و طرح با همکاری پالایشگاه گاز ایلام و دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام 25 پروژه و طرح با همکاری پالایشگاه گاز ایلام و دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید