کولاک مردانی در مسکو با شکست قهرمان المپیک، سجاد یک برد تا المپیک توکیو

نماینده وزن 80+ کیلوگرم ایران با رجحان مقابل دارنده مدال طلای المپیک ریو به فینال رقابت های گرندپری مسکو راه یافت .

کولاک مردانی در مسکو با شکست قهرمان المپیک، سجاد یک برد تا المپیک توکیو

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های مرحله نهایی گرندپری مسکو، سجاد مردانی نماینده وزن 80+ کیلوگرم ایران در ملاقات نیمه نهایی برابر رادیک عیسی یف دارنده مدال طلای المپیک 2016 از آذربایجان به روی شیاپ چانگ رفت و با نمایشی تحسین برانگیز مقابل خریف عنوان دار خود با نتیجه نزدیک 8 بر 7 پیروز شد و به فینال رسید.

مردانی برای کسب مدال طلا فردا(شنبه) به میدان می رود و در صورت قهرمانی پیروز به کسب سهمیه المپیک خواهد شد.

مردانی دارنده مدال نقره دنیا2013 و نفر هفتم رنکینگ المپیک پیش از این در دور نخست مقابل کارلوس سانسورس دارنده مدال نقره دنیا 2019 از مکزیک به روی شیاپ چانگ رفت و در انتها با نتیجه نزدیک 11 بر 10 به پیروزی رسید.

وی در یک چهارم نهایی نیز به مصاف رافائل آلبا دارنده مدال طلای دنیا 2019 و برنز دنیا 2015 از کوبا رفت و در انتها دست به کار بزرگی زد و به برد 19 بر 12 رسید.

میرهاشم حسینی آخرین نماینده ایران در روز نخست این رقابت هاست که در نیمه نهایی وزن 68- کیلوگزم مقابل حریف عنوان دار کره ای به میدان می رود.

پیش از این آرمین هادی پور که پیروز به کسب سهمیه المپیک در وزن 58- کیلوگرم شده در نیمه نهایی بازنده شد و به رده بندی رفت.

سروش احمدی در 68- کیلوگرم نیز در دور نخست بازنده شد و حذف شد.

این رقابت ها با حضور 16 نفر برتر رنکینگ در 4 وزن المپیکی مردان و زنان برگطار می گردد و در انتها 5 نفر برتر رنکینگ در هر وزن پیروز به کسب سهمیه المپیک 2020 خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کولاک مردانی در مسکو با شکست قهرمان المپیک، سجاد یک برد تا المپیک توکیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاک مردانی در مسکو با شکست قهرمان المپیک، سجاد یک برد تا المپیک توکیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید