دستگیری فردی که با سوزاندن لاستیک هوای بوشهر را آلوده می کرد!

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، فرد متخلفی که با سوزاندن لاستیک های مستعمل و دپو شده، باعث آلودگی هوای شهر بوشهر می شد، دستگیر شد.

دستگیری فردی که با سوزاندن لاستیک هوای بوشهر را آلوده می کرد!

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ گردشگر مدرن، رئیس اداره نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: فرد متخلفی که با آتش زدن لاستیک های دپو شده در منطقه ساحلی بوشهر باعث آلودگی هوای شهر می شد، پس از اطلاع دوستداران محیط زیست و حضور در محل تخلف، دستگیر شد و پرونده متخلف جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.

حسین یگانه مطرح نمود: روز اول دی ماه پس از اطلاع و مشاهده دود و آلودگی هوا در محل موردنظر حضور یافتیم و با حجم زیادی از لاستیک ها و سیم های سوخته روبرو شدیم که فردی نیز در حال جمع آوری سیم ها بود، سپس از وی جویا شدیم که لاستیک ها را چه کسی سوزانده، که وی شخص متخلف را معرفی نمود. سپس از فرد متخلف جویا شدیم که دلیل سوزاندن لاستیک ها چه بوده، که وی نیازمند بودن خود را به سوزاندن لاستیک ها گفت.

وی ادامه داد: پس از پرس وجو از فرد مذکور، تخلف وی قطعی شد و فرد متخلف هم پذیرفت که سوزاندن این لاستیک های دپو شده باعث آلودگی هوای بوشهر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر، در جریان تشکیل این پرونده تخلف، این نکته قابل توجه بود که ماموران شهرداری نیز به وظایف خود مطلع باشند و در آشنا ساختن شهروندان نسبت به فعالیت های قانونی که می توانند در سطح شهر انجام دهند و شهروندان را نسبت به حفظ محیط زیست مطلع سازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دستگیری فردی که با سوزاندن لاستیک هوای بوشهر را آلوده می کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری فردی که با سوزاندن لاستیک هوای بوشهر را آلوده می کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید