حمله همجنس باز ها به نویسنده هری پاتر

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، جِی کِی رولینگ نویسنده سری داستان های هری پاتر که نسخه مکتوب و فیلمی اش از پرمخاطب ترین های تاریخ به شمار می رود با دفاع از محققی که نظراتش گروه همجنس باز ها را برافروخته بود، گفت جنسیت بیولوژیکی قابل تغییر نیست.

حمله همجنس باز ها به نویسنده هری پاتر

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ گردشگر مدرن به نقل از واشنگتن تایمز، گروه های به اصطلاح مدافع همجنس بازان، بخاطر سخنان ضد همجنس گرایانه جِی کِی رولینگ نویسنده هری پاتر به وی تاختند.

یکی از محققان جدیدا نتایج تحقیقات و آزمایشات ژنتیکی و فیزیولوژیکی خود را در رد وجود هرگونه ژن یا جنسیت بیولوژیکی که به همجنس گرایی مرتبط باشد، ارائه کرده و به شدت مورد حمله همجنس بازان قرار گرفته است. حال خانم رولینگ نیز نتیجه تحقیقات این دانشمند را تایید کرده و اظهار داشته که جنسیت بیولوژیکی قابل تغییر نیست. بدین معنا که هیچ گونه ژن یا شرایط فیزیولوژی حامل همجنس گرایی وجود ندارد که همین باعث رد تمام ادعا های همجنس بازان در ژنتیکی بودن این ناهنجاری می شود. همین امر باعث حمله این قشر ابتدا به انجام دهنده این تحقیق و سپس به خانم رولینگ شده است.

رولینگ با 14 میلیون و 600 هزار دنبال کننده، در حساب توئیتری خود نوشت: لطفا هرچه دوست دارید بپوشید، و خود را هرآنچه که دوست دارید بنامید! با هرکه دوست دارید و دوست دارد باشید. در صلح و امنیت زندگی کنید، اما زنان را بخاطر بیان نظرشان در مورد جنسیت از کار اخراج نکنید! #IStandWithMaya #ThisIsNotADrill (هشتگ من کنار مایا ایستاده ام)

مایا فورستِیتِر که خانم رولینگ در پیام خود از او حمایت کرده زنی شاغل در لندن بود که در سپتامبر 2018 بخاطر اینکه اعلام کرده بود نسبت به همکاران همجنس باز نوعی ترنسوفوبیا دارد و خواستار جابجایی شده بود، از سوی مسئولین و کارفرمایانش از کار اخراج شد. او در مرکز جهانی توسعه در لندن مشغول به کار بود.

جوآن جو رولینگ زادهٔ 31 ژوئیه 1965 رمان نویس، فیلم نامه نویس و بشر دوست اهل بریتانیا است که عمدهٔ شهرتش را برای نوشتن مجموعه داستان های هری پاتر کسب کرده است. این مجموعهٔ داستانی به 65 زبان و به طور تقریبی در 450 میلیون نسخه منتشر شده است. کتاب های هری پاتر از پرفروش ترین کتاب های تاریخ بشر به حساب می آیند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمله همجنس باز ها به نویسنده هری پاتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله همجنس باز ها به نویسنده هری پاتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید