جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ جزئیات حادثه گروگانگیری اتفاق افتاده در یک شیرینی فروشی در غرب تهران را تشریح کرد.

جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی

سردار کیوان ظهیری در گفت وگو با وبلاگ گردشگر مدرندراین باره گفت: حوالی ساعت 15:40 بعد از ظهر امروز شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفته و از وقوع گروگانگیری در یک مغازه شیرینی فروشی در محدوده خیابان آزادی بعد از میدان آزادی خبر دادند که بلافاصله عوامل کلانتری 119 مهرآباد در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران کلانتری در محل گفت: با حضور ماموران کلانتری در محل مشاهده شد که حوالی ساعت 15:30 مردی حدودا 35 ساله با دو قبضه سلاح کمری و یک شی شبیه به بمب وارد یک شیرینی فروشی شده و به سراغ فروشنده زن این شیرینی فروشی رفته و ظاهرا خواسته هایی را از او مطرح نموده است که در نهایت اقدام به گروگان دریافت این فرد نموده است.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه فرد گروگانگیر با حضور ماموران در محل اقدام به شلیک چندین تیرهوایی نموده و از آنان خواست که محل را ترک نمایند، گفت: به همین دلیل نیز ماموران به بیرون از قنادی رفته و سه واحد خودرویی دیگر نیز در محل حاضر شدند. همزمان عوامل کلانتری اقدام به محاصره محل و تخلیه اطراف فروشگاه کردند.

ظهیری با اشاره به حضورش در محل گروگانگیری اعلام نمود: ماموران پلیس به وسیله عملیات روانی اقدام به مذاکره و صحبت با فرد گروگانگیر کردند که این فرد بیان کرد که می خواهد با پدر و مادر دختری که به گروگان گرفته ملاقات کند، به همین دلیل نیز والدین این دختر در محل حاضر شده و تعیین شد که گروگانگیر از مدتی قبل به دختری که گروگان گرفته بود علاقه مند شده و با هم ازدواج نموده بودند، اما پس از گذشت یک سال از ازدواجشان پدر این دختر مانع ملاقات طرفین شده و با ادامه رابطه آنها مخالفت نموده بود.

وی با بیان اینکه مذاکره والدین گروگان با گروگانگیر نتیجه ای نداشت، گفت: حدود چهل دقیقه بنده، رییس کلانتری و سرکلانتر با این فرد مذاکره کردیم و انتها توانستیم این فرد را قانع کنیم که خود را تسلیم نموده و گروگانش را آزاد کند. که این فرد خود را تسلیم کرد و دو اسلحه و ریموت شی شبیه به بمب را نیز به ماموران تحویل داد.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه گروگانگیری در این محل حدود سه ساعت طول کشید، گفت: فرد گروگانگیر به مقر پلیس منتقل شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ نیز در محل این گروگانگیری حضور داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات گروگانگیری 3 ساعته در شیرینی فروشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید