توصیه پلیس راه به رانندگان وسایل نقلیه برای روز های پایانی هفته

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره وضعیت ترافیکی راه های منتهی به شهر تهران در روز های پایانی هفته توضیحاتی داد.

توصیه پلیس راه به رانندگان وسایل نقلیه برای روز های پایانی هفته

سرهنگ نورالله خادم رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار ، درباره وضعیت ترافیکی راه های منتهی به شهر تهران در روزهای سرانجامی هفته اظهار کرد: سرانجام هفته در اطراف تهران بار ترافیکی در ورودی و خروجی ها کمی سنگین تر می گردد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اضافه کرد: با مراجعه شهروندان تهرانی به بهشت زهرا (س) بار ترافیکی در آزادراه تهران-قم و ابتدای آزادراه خلیج فارس افزایش می یابد.

وی ادامه داد: در روز های پنجشنبه خروج بسیار زیادی از همشهریان در آزادراه تهران-قم به سمت قم را شاهد هستیم و در عصر روز آدینه نیز با همین ترافیک سنگین در راستا بازگشت روبه رو هستیم.

اختصاص پارکینگ ویژه به بانوان در استادیوم آزادی

سرهنگ خادم گفت: محور های جاجرود و آزادراه تهران-پردیس هر هفته در راستا بازگشت در روز آدینه عصر با ترافیک سنگین روبرو هستند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: امیدوارم که رانندگان با حوصله این راستا را طی نمایند و با مدیریت ساعت حرکتشان به سوی تهران، بار ترافیکی کمتر گردد.

وی بیان نمود: همانند فصل گذشته محور لواسانات نیز همچنان عصر روزهای آدینه در راستا فشم به لواسان چند ساعتی بار ترافیکی سنگین دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توصیه پلیس راه به رانندگان وسایل نقلیه برای روز های پایانی هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه پلیس راه به رانندگان وسایل نقلیه برای روز های پایانی هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید