ابراز نگرانی ترامپ از بدتر شدن شرایط اقتصادی

به گزارش وبلاگ گردشگر مدرن، در طول چند هفته اخیر، رییس جمهور ترامپ نگرانی خود را از بدتر شدن شرایط اقتصادی آمریکا و تاثیر آن بر شانس انتخاب مجدد او در 2020، به عنوان رییس جمهور، ابراز کرده است.

ابراز نگرانی ترامپ از بدتر شدن شرایط اقتصادی

خبرگزاری سی ان ان گزارش داد که در طول چند هفته اخیر، رییس جمهور ترامپ نگرانی خود را از بدتر شدن شرایط اقتصادی آمریکا و تاثیر آن بر شانس انتخاب مجدد او در 2020، به عنوان رییس جمهور، ابراز کرده است.

منابع آگاه می گویند: ترامپ به دستیاران خود دستور داده است که با ضرورت بیشتری طرح هایی را برای تقویت اعتماد آمریکایی ها به اقتصاد، ارائه کنند.

این شامل طرح هایی مانند طرح همه دست ها روی میز می شود که احتمالا اقتصادیات را کاهش خواهد داد و توافقات تجاری جدید کانادا و مکزیک را اجرا خواهد کرد. همچنین طی این طرح به فدرال رزرو فشار آورده خواهد شد تا نرخ بهره خود را بیش از پیش کاهش دهد.

منابع آگاه می گویند که هم ترامپ و هم دستیاران ارشد او شامل جارد کوشنر، داماد رییس جمهور، در تماس هایی تلفنی به روسای شرکت های آمریکا، آنها را از مذاکرات تجاری با چین و تلاش های اقتصادی دیگر آگاه کرده اند. انها با این کار تلاش کردند تا به این مدیران کمی اطمینان خاطر دهند.

ترامپ هفته گذشته در توئیتی از برخی رسانه ها برای بزرگ نمایی مسائل اقتصادی، انتقاد کرد و گفت آنها هر کاری در توان دارند انجام می دهند تا اقتصاد را نابود کنند، چرا که فکر می کنند این (بدتر شدن اوضاع اقتصادی) برای من و انتخاب مجددم بد خواهد بود.

منبع: انتخاب

به "ابراز نگرانی ترامپ از بدتر شدن شرایط اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز نگرانی ترامپ از بدتر شدن شرایط اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید